HikayemizOur story

Kadir Reis’in Yeri olarak, Ege’nin taptaze balıklarını yarım asırdır sizler için lezzetli sunumlara dönüştürüyoruz. Temelleri 1956 yılına uzanan balıkçılık serüvenimizin verdiği tecrübeyle günlük hazırladığımız balık ve deniz mahsülleri özel tariflerimizle, Turgutreis’in muhteşem manzarası eşliğinde misafirlerimize ikram ediliyor.

Turgutreis’in en sakin köşelerinden birinde yer alan restoranımız, Ege’nin salaş ve tarihi dokusunu, en taze lezzetler ile buluşturup sizi adeta şairane bir yolculuğa çıkarıyor. Eşsiz konumunun yanı sıra, kış bahçemizin sıcak ortamında, sobada pişen kestaneleri tadabilirsiniz. Aynı zamanda gün batımı eşliğinde balık keyfi yapabileceğiniz kumsal bölümü de en sevilen yerler arasında. Havaların ısınmasıyla beraber açılan plaj bölümümüzde de deniz kenarında kahvaltınızı edebilir ya da şezlong, şemsiye, soyunma kabini ve duş gibi imkanlarımızdan faydalanarak denizin keyfine varabilirsiniz.

Kadir Reis’in Yeri’nde Ege’den çıkan pek çok taze balığı mevsiminde deneyebilir, Ege kültürüyle harmanlanmış pek çok mezeyi de yine burada tadabilirsiniz. Levrek ızgara, kalamar ızgara, börülce, kabak çiçeği dolması ve köz patlıcan salatası gibi öne çıkan lezzetlerimizle beraber, misafirlerimiz için özel hazırladığımız tandır lavaşımızla size unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatmak için hizmet vermekteyiz.

Kadir Reis’in Yeri, haftanın her günü keyifli kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri sunuyor. Turgutreis’in en güzel kumsallarından birinde yer alan salaş, samimi ve lezzet dolu restoranımıza sizleri de bekliyoruz.

Denizden tabağa lezzetlerDenizden tabağa lezzetlerDenizden tabağa lezzetlerTastes from the sea

Zengin balık ve deniz mahsulleri çeşitliliğiyle yıllarca ana geçim kaynağı balıkçılık olan Turgutreis'in denizinden günlük olarak gelen lezzetleri sizlerle buluşturuyoruz. Geleneksel balıkçılık yaklaşımımız ve yarım asrı geçen balıkçılık serüvenimizin verdiği tecrübe ile en taze balıkları, doğru pişirme teknikleriyle hazırlıyor ve masanıza getiriyoruz. Izgara veya tava olarak hazırladığımız deniz balıklarımızla beraber et ve tavuk seçeneklerinin de bulunduğu zengin ana yemek menümüz bulunuyor. Bunun yanı sıra, zengin deniz mahsulleri çeşitliliğiyle ara sıcaklarımız, mevsim yeşilliklerinden oluşan salatalarımız, Bodrum'a özel lezzetler ile soğuk mezelerimiz ve daha fazlasını isteyenler için deniz ürünlü soğuk mezelerimiz ile denizin karşı konulmaz lezzetlerini sizler için bir araya getiriyoruz.

Bodrum
BodrumBodrumBodrum

Milattan önceye uzanan tarihiyle Bodrum, eski adıyla Halikarnasos her zaman bu coğrafyanın en ilham veren mekanları arasında yer almıştır. Begonvilleri, mimozaları ve kendine has mimarisiyle Bodrum tarihin her döneminde etkileyici ve ilham verici havasını korumayı başardı. Biz de Kadir Reis'in Yeri olarak sizlere Bodrum'un en güzel köşelerinden birinden merhaba diyoruz.